BEZPEČÁCI.cz - Bezpečnost práce a požární ochrana

Hoďte na nás BOZP a PO

Na těchto stránkách se dozvíte, jak Vám můžeme pomoci se zajištěním BOZP a PO ve Vaší firmě

Více o Komplexní službě

Nejnovější příspěvky BEZPEČÁKŮ.CZ

Banner BEZPEČÁCI.CZ

RAMAGO.NET není jen bezpečnost práce aneb nový web

RAMAGO.NET znáte dlouhodobě jako poskytovatele služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, revizí elektrospotřebičů a dalších podobných činností. Skupina ovšem nabízí i další činnosti. Abyste měli všechny informace o BOZP a PO přehledně na jednom místě, rozhodli jsme se je umístit na tento nový web BEZPEČÁCI.CZ. BEZPEČÁCI.CZ jsou projektem společnosti RAMAGO.NET.

Čti více ...

Školení první pomoci

Teď už první pomoc zvládne opravdu každý

Základní Školení první pomoci získalo nový rozměr! Úplně jsme jej přepracovali a zařadili do něj několik simulací a příležitostí k praktickému nácviku situací na "vlastní ruce". Postup první pomoci je ještě jednodušší a účinnější a navíc si jej několikrát vyzkoušíte a snadno zapamatujete. Je to vlastně malý bráška nebo sestřička zážitkového školení. Počítejte s tím, že školení trvá nově déle, přibližně 4 hodiny a jeho délka se může o něco lišit v závislosti na počtu lidí.

Čti více ...

Revize spotřebičů provádí Martin WUTTKA

Skupina RAMAGO.NET pověřila prováděním revizí elektrických spotřebičů Martina Wuttku, IČ: 02289083. Bude je provádět vlastním jménem a také bude svým jménem a na svůj účet vystavovat daňové doklady. Veškeré postupy a standardy zůstávají zachovány, pan Wuttka (kterého všichni dobře znáte) má podporu RAMAGO.NET a kromě změny firmy na certifikátech a na většině faktur nepoznáte větší změnu.

Pro zákazníky, kteří mají revize obsažené v paušální úhradě (varianta Komplexní služba nebo All Inclusive), se nic nemění. Zachovány zůstávají veškeré dosavadní dohody o cenách či provizích. Smluvní vztah i nadále garantuje RAMAGO.NET a můžete se na nás obrátit s Vaším přáním, chválou či stížností.

Čti více ...

Kontrolujte si oprávnění svého dodavatele revizí

V současnosti je platných několik předpisů, které ošetřují oblast revizí elektrických spotřebičů. Nejznámějším je norma ČSN 33.1610, která uvádí zejména postupy, lhůty a ve své informativní části také požadovanou kvalifikaci pracovníka. Ovšem pozor! V souladu se zákonem 251/2005 Sb. o inspekci práce musí být pracovník vybaven osvědčením a firma navíc oprávněním státního odborného dozoru k této činnosti.

Čti více ...

Důležité odkazy

Rychlé Tweety

Právní záležitosti

Obchodní podmínky

Poskytování veškerých služeb, které si od nás objednáte, se řídí těmito Obchodními podmínkami, platnými od 8.11.2012.

Cookies

Chtějí po nás, abychom Vás informovali, že na tomto webu používáme cookies. Tak Vám to tedy říkáme. Zůstanete-li, souhlasíte.

Nevyžádaná obchodní sdělení

Vyjadřujeme souhlas se zasíláním nevyžádaných obchodních sdělení na adresu reklama@ramago.net. A pouze na tuto adresu...

Vyhlašovaný kurs měn

29,16 Kč/GBP

25,70 Kč/EUR

Tímto kurzem jsou přepočítávány všechny ceny našich produktů a služeb, pokud si vyberete jejich úhradu prostřednictvím jiné měny než Kč.