BEZPEČÁCI.cz - Bezpečnost práce a požární ochrana

Hoďte na nás BOZP a PO

Na těchto stránkách se dozvíte, jak Vám můžeme pomoci se zajištěním BOZP a PO ve Vaší firmě

Více o Komplexní službě

Nejnovější příspěvky BEZPEČÁKŮ.CZ

AmbuMan s rouškou

Školení první pomoci v době koronaviru

Milí zákazníci,

moc vám děkujeme za zájem a dotazy ke školení první pomoci.

Vzhledem k situaci v naší zemi v souvislosti s koronavirem Vás prosíme o posečkání s možnými termíny realizace. Školení obsahuje mimo jiné nácvik resuscitace, která zahrnuje nejen masáž srdce, ale také přímé vdechování do úst figuríny. To považujeme za podstatné a bez toho by školení nebylo úplné.

Počkejte tedy prosím, dokud se situace v naší zemi nedostane opět pod kontrolu, kdy budeme moci opět normálně žít i pracovat bez roušek.

E-learning nemáme v plánu, jelikož praktický výcvik, simulace a práce s figurínou Vašim zaměstnancům přinesou mnohonásobně větší zkušenosti a hlubší zapamatování a nelze je nahradit žádnou formou samostudia materiálů.

Čti více ...

Vracíte se do kanceláří?

Blíží se konec "koronavirového období" a s ním se mnoho zaměstnanců bude vracet naplno ze svých Home Officů zpět do kanceláří. Někteří zaměstnavatelé se ptají, jaká opatření by měli přijmout. Následující výčet není vyčerpávající, v některých bodech je možná přestrašený, v jiných vám přijde možná benevolentní. Upravte si jej podle svého.

Čti více ...

Banner BEZPEČÁCI.CZ

RAMAGO.NET není jen bezpečnost práce aneb nový web

RAMAGO.NET znáte dlouhodobě jako poskytovatele služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany, revizí elektrospotřebičů a dalších podobných činností. Skupina ovšem nabízí i další činnosti. Abyste měli všechny informace o BOZP a PO přehledně na jednom místě, rozhodli jsme se je umístit na tento nový web BEZPEČÁCI.CZ. BEZPEČÁCI.CZ jsou projektem společnosti RAMAGO.NET.

Čti více ...

Školení první pomoci

Teď už první pomoc zvládne opravdu každý

Základní Školení první pomoci získalo nový rozměr! Úplně jsme jej přepracovali a zařadili do něj několik simulací a příležitostí k praktickému nácviku situací na "vlastní ruce". Postup první pomoci je ještě jednodušší a účinnější a navíc si jej několikrát vyzkoušíte a snadno zapamatujete. Je to vlastně malý bráška nebo sestřička zážitkového školení. Počítejte s tím, že školení trvá nově déle, přibližně 4 hodiny a jeho délka se může o něco lišit v závislosti na počtu lidí.

Čti více ...

Důležité odkazy

Rychlé Tweety

Právní záležitosti

Obchodní podmínky

Poskytování veškerých služeb, které si od nás objednáte, se řídí těmito Obchodními podmínkami, platnými od 8.11.2012.

Cookies

Chtějí po nás, abychom Vás informovali, že na tomto webu používáme cookies. Tak Vám to tedy říkáme. Zůstanete-li, souhlasíte.

Nevyžádaná obchodní sdělení

Vyjadřujeme souhlas se zasíláním nevyžádaných obchodních sdělení na adresu reklama@ramago.net. A pouze na tuto adresu...

Vyhlašovaný kurs měn

29,16 Kč/GBP

25,70 Kč/EUR

Tímto kurzem jsou přepočítávány všechny ceny našich produktů a služeb, pokud si vyberete jejich úhradu prostřednictvím jiné měny než Kč.