BEZPEČÁCI.cz - Bezpečnost práce a požární ochrana

Hoďte na nás BOZP a PO

Na těchto stránkách se dozvíte, jak Vám můžeme pomoci se zajištěním BOZP a PO ve Vaší firmě

Více o Komplexní službě

Nejnovější příspěvky BEZPEČÁKŮ.CZ

Nabízíme služby v ČR, ale co takhle expanze?

Dnes se budeme výjimečně trochu vychloubat :-) Jistě víte, že BEZPEČÁCI jsou česká firma a nabízejí své služby v České republice. Zároveň jsme ovšem britská skupina a dá se očekávat, že dříve či později přineseme služby i do Velké Británie. I proto neusínáme na vavřínech a nejenže pravidelně obnovujeme všechna oprávnění a kvalifikace v ČR, jak požadují příslušné předpisy, ale také pracujeme na kvalifikacích právě v UK. Ačkoli si tam služby zatím nemůžete objednat, připravujeme se a věříme, že budeme moci přinést vyzkoušené principy a systémy také do této země.

Čti více ...

Nová kniha Bezpečnost práce bez flastru

Dnes spatřila oficiálně světlo světa kniha Bezpečnost práce bez flastru. V podstatě bez nadsázky o ní říkáme, že je to poslední kniha o BOZP, kterou budete potřebovat. Nakonec se trochu natáhla, ale jejích 172 stran Vám udělá jasno v tom, co je a co není bezpečnost práce (a požární ochrana) a zejména jak se o ni máte postarat ve své firmě, abyste zbytečně nedostali pokutu. Bude to Vašich nejlépe investovaných pár stovek do BOZP a PO v životě.

Čti více ...

AmbuMan s rouškou

Školení první pomoci v době koronaviru

Milí zákazníci,

moc vám děkujeme za zájem a dotazy ke školení první pomoci.

Vzhledem k situaci v naší zemi v souvislosti s koronavirem Vás prosíme o posečkání s možnými termíny realizace. Školení obsahuje mimo jiné nácvik resuscitace, která zahrnuje nejen masáž srdce, ale také přímé vdechování do úst figuríny. To považujeme za podstatné a bez toho by školení nebylo úplné.

Počkejte tedy prosím, dokud se situace v naší zemi nedostane opět pod kontrolu, kdy budeme moci opět normálně žít i pracovat bez roušek.

E-learning nemáme v plánu, jelikož praktický výcvik, simulace a práce s figurínou Vašim zaměstnancům přinesou mnohonásobně větší zkušenosti a hlubší zapamatování a nelze je nahradit žádnou formou samostudia materiálů.

Čti více ...

Vracíte se do kanceláří?

Blíží se konec "koronavirového období" a s ním se mnoho zaměstnanců bude vracet naplno ze svých Home Officů zpět do kanceláří. Někteří zaměstnavatelé se ptají, jaká opatření by měli přijmout. Následující výčet není vyčerpávající, v některých bodech je možná přestrašený, v jiných vám přijde možná benevolentní. Upravte si jej podle svého.

Čti více ...

Důležité odkazy

Rychlé Tweety

Právní záležitosti

Obchodní podmínky

Poskytování veškerých služeb, které si od nás objednáte, se řídí těmito Obchodními podmínkami, platnými od 8.11.2012.

Cookies

Chtějí po nás, abychom Vás informovali, že na tomto webu používáme cookies. Tak Vám to tedy říkáme. Zůstanete-li, souhlasíte.

Nevyžádaná obchodní sdělení

Vyjadřujeme souhlas se zasíláním nevyžádaných obchodních sdělení na adresu reklama@ramago.net. A pouze na tuto adresu...

Vyhlašovaný kurs měn

29,16 Kč/GBP

25,70 Kč/EUR

Tímto kurzem jsou přepočítávány všechny ceny našich produktů a služeb, pokud si vyberete jejich úhradu prostřednictvím jiné měny než Kč.